Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zalety wynikające z użycia terminala paliwowego XTRACK

System XTRACK gwarantuje wszechstronne zarządzanie paliwem. Możliwa jest dzięki niemu pełna kontrola obiegu paliwa razem z rozliczaniem jego zużycia. Największe zalety, przekładające się bezpośrednio na nieskomplikowane użycie to: modułowa konstrukcja, elastyczność a także perfekcyjna integracja z dodatkowymi urządzeniami XTRACK.

Z tego powodu taka wszechstronna platforma informatyczna nadaje się idealnie do dopasowania do wymagań konkretnej floty. Moduły można wprowadzać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Ustalenia w tym obrębie dla każdej firmy są indywidualne, wobec czego nikt nie będzie mieć problemu z przystosowaniem odpowiedniego wyjścia.

Produkty, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. System terminal XTrack jest precyzyjnie opisany, wobec czego nikt nie ma trudności z tym, żeby wyselekcjonować to, co spełni jego wymagania. Monitoring paliwa w przedsiębiorstwie okaże się wzorcowy i jeśli właściciele zauważają, że dotychczas nie mieli stosownych narzędzi w takim temacie, to aktualnie mogą zdecydować się na tak korzystne opcje.

Zbiorniki z kontrolą dostępu pozwalają na identyfikację tankującego oraz kontrolowanie poziomu paliwa. Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest także w sporo pozostałych rozwiązań. Specjalnie zaprojektowane kamery do zbiorników oraz narzędzia takie jak Titan Access przynoszą pewność, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie powinno.

Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, posiadający sondę z dostępem do sieci sprawdza się równie doskonale. Przedsiębiorca może regularnie zobaczyć, co wydarzyło się w każdym ze zbiorników, robiąc użytek z Kingspan Sensor System. Dzięki nowoczesnej technologii GPRS jaka wzięta pod uwagę jest w binmonitorze można też bezproblemowo sprawdzić aktualny stan zapełnionego pojemnika.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY