Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Perfekcyjnie przygotowana strona www, udzielająca informacji o kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Merytorycznie opracowana strona internetowa, informująca o kościele parafialnym pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem odwiedzana szczególnie przez osoby związane z parafią. Można tu znaleźć wiele szczegółowych informacji o tym, jak działa takie miejsce. Znajdują się tutaj dane kontaktowe kościoła, a więc adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl publikuje: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz a także sakramenty. Użytkownicy mogą zaznajomić się z historią parafii, jak i z kapłanami, jacy tutaj prowadzą msze święte. Poza tym, kościół Nowy Tomyśl publikuje też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Przedstawione są również grupy i wspólnoty które działają w parafii oraz można zobaczyć galerię zdjęć z przeróżnych okoliczności. Wierni mają możliwość dużo dowiedzieć się, jeśli zajrzą do działu z sakramentami, gdyż każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktokolwiek ma do załatwienia jakiekolwiek prywatne sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest nieczynne. Na stronie kościoła opublikowane są również odnośniki do istotnych dla katolików witryn www.

Można też zobaczyć media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co sprzyja stworzeniu wspólnoty parafialnej. Witryna mająca charakter informacyjny jest opracowana wzorcowo. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, by każdy mógł uczestniczyć. Z tego powodu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY