Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis za pomocą którego można oddać głos na ptaka roku w kraju

Ptak Roku to serwis za pomocą jakiego można oddać głos na ptaka roku w Polsce. W jego obrębie przedstawionych jest 20 gatunków, które kandydują do miana Ptaka Roku 2025 w Polsce. Akcja tego typu ma za zadanie zwrócenie uwagi na ptaki polskie, a precyzyjniej na to, jak one wyglądają i na ile ważna jest ich osłona. Można bowiem nie tylko przekazać punkty, lecz również za pośrednictwem podanej strony dowiadywać się czegoś w temacie wszystkich ptaków. Konkurs w bieżącej edycji ukończy się 31 grudnia 2024 roku minutę przed północą. Witryna zgłoszeniowa opracowana jest na bardzo przejrzystych regułach, a więc prędko można brać udział w głosowaniu, bez martwienia się, iż coś przeoczono.

Wystarczy klikać w adekwatny odnośnik na stronie głównej, by oddać punkty, jak i rozszerzać własną wiedzę w temacie rodzin ptaków, które egzystują na terenie Polski. W edycji Ptak Roku 2025 udział biorą: bażant, Sylvia borin, Saxicola rubicola, mysikrólik, coturnix coturnix, Luscinia megarhynchos, trzcinniczek, czajka, jarzębatka, kowalik, Delichon urbicum, Strix aluco, śmieszka, Hippolais icterina, Lophophanes cristatus, Apus apus, Lullula arborea, potrzos, Aegithalos caudatus i świergotek łąkowy. Podany konkurs jest z chęcią odbierany nie tylko w Polsce, lecz też na terenie całego świata. Krajowa akcja każdego roku jest coraz popularniejsza.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY