Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich kompletów jest zaprezentowany, a więc nikt nie powinien mieć problemów z wyselekcjonowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z takich kompletów zapewnia maksymalne pole widzenia pod wodą. Udostępnione modele projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdują się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody w trakcie zanurzenia. Wyjątkowo praktyczny jest również zawór czyszczący.

Niewywołujący alergii silikon z jakiego jest wykonana maska nie wywoła podrażnienia skóry. Silikon jest również tworzywem miękkim i elastycznym, wobec czego dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, bo to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka i ustnik w kompletach także wykonane są z silikonu. Materiał ten wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet podczas pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze błyskawicznie go zamyka i dzięki temu woda nie przedostaje się na zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technologia multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją udanego nurkowania. Całość jest wykonana tak, by podczas podróży zajęła mało miejsca. Komplety TUSA szczególnie natomiast znane są z tego, że są bardzo ergonomiczne w czasie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje korzystnie na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W sklepie można też zaopatrzyć się w profesjonalna maska do nurkowania, żeby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY