Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta indywidualnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie zarządzane. Pośród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innego rodzaju kolorystyce. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można wobec tego przebywać w nich osobiście, z osobą bliską lub z całą rodziną. Dużym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. We wszystkich pokojach jest łazienka. Goście mogą także skorzystać z bezpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja sprawia, że osoby, które zamierzają zwiedzać pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To również idealny powód do planowania do tego miejsca podróży biznesowej, bo po całym dniu pracy można odpoczywać w otoczeniu natury. Kiedy turysta nie ma zamiaru się zakwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym rozwiązaniem. Szczegóły każdego pobytu ustalane są na podstawie indywidualnych przesłanek. Obecność przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz też na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami indywidualnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie urodzin lub przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To również doskonałe miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na witrynie główne informacje, by być zachęconym. W Olsztynie można spędzać świetnie czas, ciesząc się urokiem zaprezentowanego obiektu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY