Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu koszulki z nadrukiem to dobry prezent

Najróżniejszych pomysłów na interesujące prezenty i upominki jest dużo, i jeżeli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu znajdzie coś odpowiedniego. A w końcu najróżniejszych okazji na to nie brakuje, ponieważ co najmniej kilka razy na rok bliskie osoby będą coś świętować. Jednym z ciekawych i wartych polecenia pomysłów z pewnością będzie bluza z nadrukiem męska. Jeśli ktoś się będzie decydował na tego typu fajny prezent dla chłopaka, to ma kilka możliwości jeżeli będzie chodziło o metodę wykonania nadruku.

Pomyśleć również można o wykonaniu haftu, jaki co prawda nie będzie posiadał takiej ilości kolorów co nadruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod wykonywania personalizowanych bluz jest sitodruk. Można za jego pomocą wykonać nawet skomplikowane wzory, lecz przy jednostkowych elementach koszt wykonania będzie dość wysoki. z tego też powodu dużo częściej firmy stosują rozmaite drukarki, pozwalające wydrukować zdjęcie czy grafikę wprost na materiale. Jeśli wykorzystane zostaną farby wysokiej jakości, a wydruk wykonany zostanie na dobrym urządzeniu, to uzyskać będzie można wysoki poziom trwałości.

Kolejną z technik, którymi są robione koszulki z haftem, jest sublimacja. Przy tej metodzie na transferowym papierze drukuje się grafikę, która zostaje następnie wprasowana w tkaninę. Metoda ta daje dużo elastyczności, ponieważ wydruk zrobić można na dowolnej części odzieży. Wykonane w ten sposób rysunki są trwałe, odporne na pranie i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY